среда, 3 декабря 2014 г.

Кожен день люди використовують комп'ютери для різних цілей. Комп'ютери стають все більш доступними, крім того, вони продовжують ставати більш потужними в процесі обробки інформації і більш простими у використанні. 

Комп'ютери в бізнесі. Одна з перших і основних сфер застосування комп'ютерів полягає в зберіганні та управлінні діловими і фінансовими записами. Найбільші компанії ведуть облік зайнятості всіх робітників у великих базах даних, які управляються комп'ютерними програмами. 

Подібні програми і бази даних використовуються в таких сферах діяльності бізнесу, як надання споживчих рахунків, контроль за отриманими і можливими грошовими надходженнями, контроль над необхідним обсягом пропозиції і кількістю виробленої, збереженої, поставленої на ринок і проданої продукції. 



У малому масштабі багато підприємств замінили вже касовий апарат спеціальним касовим терміналом (POS). Ці термінали не тільки роздруковують квитанції для покупців, але також відправляють інформацію в базу даних комп'ютера, коли яка-небудь річ продається, щоб підтримувати облік товару, що знаходиться у продажу і замовленого. 

Комп'ютери стали також важливим елементом на сучасних заводах. Роботи, контрольовані комп'ютерами, сьогодні виконують важкі і небезпечні завдання. Роботи також використовуються для повсякденно виконуваних завдань, що повторюються, в яких нудьга і втома можуть привести до погіршення якості роботи. 



Комп'ютери в медицині. Інформаційні технології відіграють велику роль у медицині. Наприклад, сканер робить серію знімків тіла, методом компьютерізірованія аксіальної томографії (CAT) або магнетичного резонансу знімків (MRI). Комп'ютер потім поєднує знімки, щоб створити детальне зображення органів тіла в тривимірному розмірі. Крім того, дані знімки показують всі зміни, викликані обміном речовин і циркуляцією крові. 

Комп'ютери в науці та інженерії. Використовуючи суперкомп'ютери, метеорологи передбачають погоду за допомогою комбінації спостережень за умовами погоди з різних джерел, математичних уявлень поведінки атмосфери і географічних даних. 



Програми CAD (система автоматизованого проектування) і CAM (автоматизоване управління) привели до поліпшення продукції в багатьох сферах, особливо, коли дизайн повинен бути детальним. 

Комп'ютерні програми дають можливість інженерам аналізувати дизайн складних структур, таких як: 
- Електростанції; 
- Космічні станції. 

Інтегральна інформаційна система. З сучасним складним обладнанням програмами і комунікаційними технологіями, часто стає важко систематизувати систему в одну програму. Організації все більше намагаються об'єднати свої інформаційні потреби в єдину інтегровану інформаційну систему. Прикладом може служити SAP (протокол сповіщення про послуги) - німецький пакет програм, керуючий мейнфреймів (головним комп'ютерним обчислювальним центром) і забезпечує рішення щодо корпоративної мережі для інформаційних технологій. Це потужна база даних, яка дає можливість компаніям систематизувати всю інформацію в єдину базу даних, і потім вибирати лише програмні модулі або таблиці, які їм необхідні. Вільностоячих модулі повинні відповідати всім потребам споживачів. 

Інформаційні технології стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. 

https://docs.google.com/presentation/d/11cDKgjDiz6kb-esD-fwrIh2Tfz1xTQODlVCML-Tylq0/edit?usp=sharing


1 комментарий:

  1. Увійти в XXI століття освіченою людиною можна, тільки добре володіючи інформаційними технологіями. Адже діяльність людей все більшою мірою залежить від їх інформованості, здатності ефективно використовувати інформацію. Для вільної орієнтації в інформаційних потоках сучасний фахівець будь-якого профілю повинен вміти отримувати, обробляти і використовувати інформацію за допомогою комп'ютерів, телекомунікацій та інших засобів зв'язку.

    ОтветитьУдалить